Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Goran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_lcapGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_voting_barGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_rcap 
danubius (2)
Goran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_lcapGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_voting_barGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Goran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_lcapGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_voting_barGoran Stevanović: Evropa nije moja priča I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Goran Stevanović: Evropa nije moja priča B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Goran Stevanović: Evropa nije moja priča

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Goran Stevanović: Evropa nije moja priča Empty
PočaljiNaslov: Goran Stevanović: Evropa nije moja priča   Goran Stevanović: Evropa nije moja priča EmptySub Dec 05, 2009 8:02 pm

Povlačenje paralele između domaćih i evropskih takmičenja posao je koji je unapred osuđen na propast. Ali, koji ponekad dovoljno govori o tome gde smo mi, a gde je Evropa. Upravo tim poređenjem počeo je trener Partizana Goran Stevanović priču o još jednom debaklu na internacionalnoj sceni...

-Bili smo prekjuče najbliži tome da osvojimo neki bod. Nije mi jasno da ekipa koja na četiri meča postigne pet golova ne osvoji ni poen! Ta serija poraza unela je previše grča među igrače kada izađemo u Evropu. Imali smo u prvom poluvremenu dve stopostotne šanse, ali smo kažnjeni zbog stvari koje nam se u domaćem prvenstvu obično "opraštaju". Eto, i kod kuće napravimo od 80 do 100 greški u pasovima, ali postižemo po tri gola, dok nas za isti broj grešaka u Evropi stiže kazna - kaže Stevanović.

Ističe Stevanović da ga je drugo poluvreme obradovalo, pre svega zbog fudbalera koji su uneli živost, Bogunovića i Vašingtona, za koje ističe da ih je Partizan dobio (!?) i za prvenstvo. Međutim, dobio je Stevanović i saznanje da nema nagoveštaja da bi se određene greške mogle ispraviti, jer je Partizan ponovo primio previše smešnih golova.
- Najgore bi bilo sada svaliti krivicu na pojedinca. Ostavićemo sve te stvari za decembar, kada ćemo uraditi detaljnu analizu, potkrepljenu i video zapisima. jeste, skoro 80 odsto golova u Evropi smo poklonili rivalima, što je nedopustivo. A koliko je nam teško da zatresemo mrežu, to samo mi znamo.

Nije se Stevanoviću dopalo što se na poraz od Briža gleda kao na tragediju.
-Kazao sam i igračima da to za mene nije tragedija, ali da će biti ukoliko ne pobede u nedelju Metalac u Kragujevcu! Ovo u Evropi treba shvatiti kao plaćen danak prevelikim i neosnovanim ambicijama. Bilo bi neozbiljno da sad ja pričam o posrtanjima u Evropi, iz razloga koje sam već par puta izneo. Kada odradim kompletne pripreme, kada budem odradio prelazni rok, onda mogu da pričam i o sebi. Smatram da Evropa nije neka moja priča zbog koje treba da mi se sudi! Znači, ni tu ništa pre decembra. Sada treba izvući maksimum iz ovih momaka, a oni potencijal imaju. Zato jedva čekam pauzu u prvenstvu, da radimo, s tim što ćemo zamoliti FSS da oslobodi ponekog mladog reprezentativca od obaveza za prijateljski meč sa Danskom.

Da li razmišljate o novoj promeni na golu?
-Razgovaraću sa Goranom Pandurovićem i donećemo odluku. Svako ima pravo na šansu, ali se izgleda jedino kod nas rotacije u ekipi gledaju sa negativnih strana.

Mislite na Moreiru?
-To jeste bio trač posle kojeg ispada da sam ga ja izbacio iz forme. Stvarno se ne bih vraćao na to. Što se Evrope tiče, ostale su nam još dve utakmice u kojima ćemo pokušati da osvojimo makar jedan bod.

Fudbaleri ističu da nisu odigrali taktički dobro, odnosno da nisu ispoštovali dogovor?
-Koliko je Briž imao šansi u prvom meču a koliko u Beogradu? Mogli smo iz Belgije da se vratimo sa "peticom" i da kažemo dobro je. Preksinoć smo mi imali mnogo šansi a oni dali četiri gola takoreći bez šanse. Ipak, neću dati da ovaj poraz utiče loše na igrače. Ponavljam, nije tragedija. Sačuvaću momke. Sad treba biti pravi i veliki, sada treba vratiti klubu sve što nam je dao. Ko sad odustane znači da nije ni zaslužio da bude ovde - zaključio je trener Partizana, Goran Stevanović.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Goran Stevanović: Evropa nije moja priča
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» "ON NIJE PRAVI" VEZA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: