Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_lcapU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_voting_barU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_rcap 
danubius (2)
U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_lcapU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_voting_barU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_lcapU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_voting_barU Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane Empty
PočaljiNaslov: U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane   U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane EmptySub Dec 05, 2009 8:05 pm

Sa stadiona “Visente Kalderon” na fudbalski centar “Vujadin Boškov”. Fudbalerima Vojvodine je juče pristupio Sadik Adams, 19.-godišnji reprezentativac Gane, napadač madridskog Atletika i to po preporuci Milovana Rajevca, nekadašnjeg trenera Vojvodine, sada prvog stručnjaka nacionalne selekcije Gane.

Reč je o napadaču koji je pre dve sezone u raznim anketama bio svrstavan u grupu najtalentovanijih napadača na planeti.

Rođen je 1. januara 1990. godine, visok je 168 centimetara, igra na poziciji najisturenijeg napadača, kako za sebe kaže “strajkera”, kao i da se podjednako dobro služi obema nogama. Posle svetske smotre za igrače do 17 godina, na kojoj je Adams za selekciju Gane postigao 5 pogodaka uključujući i gol u polufinalom meču protiv Španije, potpisao je profesionalni ugovor sa madridskim Atletikom.
- Atletiko je, znaju svi, veliki klub, a evo došao sam u Srbiju gde se takođe igra dobar fudbal i u Vojvodinu, koja je specifičan klub, a o svemu sam se upoznao preko interneta i iz razgovora fudbalskih znalaca. Prvi utisak mi je da želim da ostanem – rekao je Adams i potvrdio da sve zasluge za dolazak u Novi Sad ima upravo strateg selekcije Gane, Miki Rajevac.

Adams će danas da trenira sa prvim pogonom a kako potvrđuje, ostaće dve nedelje u Novom Sadu.
- Završio sam sve sa mojim klubom, Atletikom i njegovom upravom. Znam da se i ovde igra dobar fudbal a hoću li i ostati ne zavisi samo od mene nego i od uprave Vojvodine – rekao je Adams.

Ratko Butorović, predsednik Novosađana, srdačno je, sa saradnicima dočekao mladog fudbalera, ali je po pitanju izjava, ostao uzdržan i naglasio da tek predstoje razgovori.

Branko Babić, šef struke Novosađana takođe ističe da će se uskoro videti o čemu je reč a ne krije da je i on po pitanju dolaska Adamsa “umešao prste”.
- Reč je o mladom fudbaleru i činjenice su da ima izvanredne karakteristike. Međutim, uvek je u praksi otvoreno pitanje hoće li se fudbaler uklopiti u sredinu u model igre ekipe i na terenu pokazati ono što se od njega očekuje. Preporuke kolege Milovana Rajevca dovoljno govore a zna se da je tu poverenje obostrano i da po tom pitanju nema sumnje – istakao je Babić.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
U Vojvodinu stigao Sadik Adams, reprezentativac Gane
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: