Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_lcapDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_voting_barDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_rcap 
danubius (2)
Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_lcapDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_voting_barDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_lcapDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_voting_barDejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala Empty
PočaljiNaslov: Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala   Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala EmptySub Dec 05, 2009 8:06 pm

Od njega se najviše očekivalo. Sjajna forma u kojoj se nalazio i golgeterska serija nisu ipak nastavljeni u derbiju. Novopečeni reprezentativac Dejan Lekić se trudio, bio jedan od najborbenijih, ali pokazalo se da kada nema adekvatnu podršku saigrača, ni on ne može da zablista. Korpulentni napadač još ne može da se pomiri sa porazom od najljućeg rivala.

Kakvi su utisci posle prespavane noći ?
- Pre bih rekao neprospavane – oseća se žal u Lekićevom glasu – Žalimo, tugujemo, ali šta da se radi. Treba da nastavimo dalje, da pobedimo u preostale dve utakmice i makar sačuvamo ovaj bod prednosti.

Šta je presudilo u derbiju ? Izgleda da ništa u meču nije išlo onako kako ste planirali.
- Već na startu smo pali posle njihovog vođstva. “Uhvatili” su nas na kontru. Počeli smo psihički da padamo. Znate, jako je teško kada se meč otvori na onakav meč. Uspeli smo da izjednačimo, oni su ostali i sa igračem manje i činilo nam se da će sve ići lakše, ali su oni opet iz kontranapada uspeli da nas saseku.

Kako to da ni sa igračem više niste uspeli da napravite pritisak i dođete do nekih šansi ?
- Trebali smo da spustimo loptu, da zaigramo jednostavnije. Umesto toga smo “duvali” lopte, preskakali igru, a to baš i nije najbolji recept kada na drugoj strani imate iskusne igrače poput Đorđevića i Krstajića. Imali smo više loptu u nogama, ali su prave šanse izostale. Jevtić i ja smo imali neke prilike, ali nije to bila igra kakva se očekuje.

U igri Partizana kao da se nije osetio brojčani minus ?
- Zaustavili su nas tamo gde smo najopasniji – po bokovima. Videlo se koliko nam je nedostajao Lazetić. Probali smo posle toga kroz sredinu, ali sve je to izgledalo sporo, jalovo...

Da li ste možda preterali igrom sa tri špica protiv najvećeg rivala ? Čini se da su Jevtić i Perović bili totalno odsečeni.
- Ne znam. Sigurno je da su njih dvojica morali da podnesu najveću žrtvu. Mnogo su trčali, pokrivali veliki deo terena i izgubili snagu. Sa druge strane u vezi smo igrali po sistemu “ja tebi – ti meni”. Nije bilo pravog pasa. Morao da se izvlačim na stranu, da primim loptu, a to nisam ja i moja igra.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Dejan Lekić još tuguje posle poraza od večitog rivala
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: