Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Brazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_lcapBrazilac Kleo: VolimPartizan I_voting_barBrazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_rcap 
danubius (2)
Brazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_lcapBrazilac Kleo: VolimPartizan I_voting_barBrazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Brazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_lcapBrazilac Kleo: VolimPartizan I_voting_barBrazilac Kleo: VolimPartizan I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Brazilac Kleo: VolimPartizan B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Brazilac Kleo: VolimPartizan

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Brazilac Kleo: VolimPartizan Empty
PočaljiNaslov: Brazilac Kleo: VolimPartizan   Brazilac Kleo: VolimPartizan EmptySub Dec 05, 2009 8:07 pm

"Brodarac" je bio mesto slavlja, na čelu pobedničkog broda - Kleverson Kordova Kleo. Brazilac je odlučio 137. derbi prelepim golom i definitivno postao ljubimac navijača Partizana, iako je prethodne sezone nosio crveno-beli dres.

-Mnogo sam srećan, zadovoljan. Uživam u pobedi - nasmejan je Kleo, koji je prespavao pre podne.

Kako se slavila velika pobeda?
- Igrači i stručni štab bili su zajedno u jednom restoranu, ne znam kako se zove... Pevalo se uz muziku, baš smo uživali.

Da li je Kleo nešto razumeo ili je naručio neku pesmu?
- Sve je bilo na srpskom, uz mnogo navijačkih pesama. "Volim Partizan..." - pokazao je Kleo da je naučio nešto od navijačkog repertoara na srpskom.

Partizan sada ima samo bod manje od najvećeg rivala?
- Pobeda nam je izuzetno važna. Bili smo u krizi jedno vreme, nikako nam ne ide u Ligi Evrope, ali sada je sve lepše. Trijumf na stadionu Crvene zvezde je bitan za klub, navijače, mene...

Ostala su još dva kola?
-Sa mnogo više samopuzdanja čekamo kraj prvog dela sezone. Očekujem dve pobede u prvenstvu i kiks crveno-belih, koji bi nam omogućio jesenju titulu.

Na redu je gostovanje Tuluzu?
- Nemamo priliku, posle četiri poraza, da nastavimo takmičenje u Evropi, ali smo ponosni i spremni da ostvarimo bar neki dobar rezultat. Nadam se već u četvrtak. Mnogo bi nam značio pozitivan rezultat. Želimo da dokažemo da ekipa vredi mnogo više u odnosu na ono što je i igrom i rezultatima pokazala u Ligi Evrope - zaključio je Kleo, miljenik Partizanovog juga.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Brazilac Kleo: VolimPartizan
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: