Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_lcapIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_voting_barIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_rcap 
danubius (2)
Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_lcapIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_voting_barIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_lcapIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_voting_barIvan Adžić: Nismo zaslužili sreću I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću Empty
PočaljiNaslov: Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću   Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću EmptySub Dec 05, 2009 8:15 pm

Sportski direktor Crvene zvezde Ivan Adžić smatra da je crveno-bele stigla kazna za niz promašaja.

-Derbi je iza nas. Idemo dalje. Poraz svakako nije prijatan, ali prvenstvo traje mnogo duže od jednog ili dva meča. Mislim da smo za 80 minuta meča koliko je zaista odigrano, propustili previše prilika da ne bismo bili kažnjeni. Nismo jednostavno imali sreće. Odnosno, nismo je zaslužili. Čestitam Partizanu na pobedi, dobili su „bitku“, ali mi ćemo dobiti „rat“ – rekao je Ivan Adžić dan posle večitog derbija.

Poraz je morao kad tad da se desi?
- Istina je. To je pravilo sporta. Niko ne sme da zaboravi da su nas u junu mesecu svi osporavali. Prognozirali su nam da ćemo jedva biti u vrhu tabele. Ponosan sam na svoje saradnike koji su u poslednjih šest meseci uradili ogroman posao i od osporavane ekipe stvorili tim koga se drugi plaše. Velika radost igrača Partizana po završetku meča na Marakani nam je najbolji pokazatelj respekta koji uživa ovaj tim Zvezde. Nastavićemo da opravdavamo taj respekt.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Ivan Adžić: Nismo zaslužili sreću
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» IVAN GUNDULIĆ: DUBRAVKA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: