Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_lcapKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_voting_barKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_rcap 
danubius (2)
Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_lcapKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_voting_barKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_lcapKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_voting_barKrasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol Empty
PočaljiNaslov: Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol   Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol EmptySub Dec 05, 2009 8:18 pm

Fudbaler Srbije Miloš Krasić izjavio je da je imao mnogo sreće što je postigao pobednički gol za moskovski CSKA, u meču sa Volfzburgom, čime je njegov tim i dalje ostao u igri za plasman u završnicu Lige šampiona.

CSKA je juče na svom terenu pobedio Volfzburg sa 2:1.

Kako se navodi na sajtu "goal.com", Krasić je istakao da je dobio loptu od Evgenija Aldonina i da niko nije pokušao da ga zaustavi.
"Mislim da sam imao mnogo sreće kada sam šutnuo loptu. Bili smo jači i zaslužili smo da pobedimo. Nešto se dogodilo, Volfzburg ima dosta kvalitetnih igrača kao što su Edin Džeko i Zvjezdan Misimović i oni su odigrali dobro", rekao je Krasić.

On je dodao da je važno da je njegova ekipa pokazala da ima duha i da se brzo vratila u meč, posle lošije završnice prvog poluvremena.
"Imali smo nekoliko šansi u prvom poluvremenu i odigrali smo odlično u drugom. Tačno je da smo mogli da ih savladamo sa 3:1 ili čak 4:1, ali pobeda je pobeda", rekao je Krasić.

Prema njegovim rečima, igrači su srećni što su pobedili u veoma teškom meču.
"Pokazali smo naš pravi nivo, igrali smo dobar fudbal. Još ne razmišljamo o narednom meču, ali imamo šanse da se plasiramo među 16 najboljih ekipa. Ukoliko odigramo na isti način sa Bešiktašem ostajemo u takmičenju", rekao je Krasić.

U Grupi B Lige šampiona na prvom mestu je Mančester junajted sa 10 bodova, Volfzburg i CSKA imaju po sedam, a Bešktaš četiri.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Krasić: Imao sam sreće kada sam postigao gol
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Sport-
Skoči na: