Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Novogodisnje cestitke I_vote_lcapNovogodisnje cestitke I_voting_barNovogodisnje cestitke I_vote_rcap 
danubius (2)
Novogodisnje cestitke I_vote_lcapNovogodisnje cestitke I_voting_barNovogodisnje cestitke I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Novogodisnje cestitke I_vote_lcapNovogodisnje cestitke I_voting_barNovogodisnje cestitke I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Novogodisnje cestitke B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Novogodisnje cestitke

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Novogodisnje cestitke Empty
PočaljiNaslov: Novogodisnje cestitke   Novogodisnje cestitke EmptyČet Dec 10, 2009 9:07 pm

Mi zapocinjemo vi nastavite.Nemoj da se stidite.

Puno radosti, osmeha i veselja i nek ti se ostvari svaka želja, da ti osmeh nikad ne napusti lice. To nisu sve želje tvoje drugarice. Koliko je želja na ovoj listi ne bi stalo, zato jednostavno sretna 2009.

Na ekranu bele boje ne mogu stati sve želje moje ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SREĆNA GODINA NOVA!
Zaboravi svu tugu, muku i boli, u ovoj godini samo voli, i nedozvoli da ti želje neko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari. Sretna Nova godina!

Danas naiđoše dve dame i pitaju za tebe. Nisam im dala tvoj broj telefona nego tvoju adresu. Očekuj da ti uskoro navrate, rekoše da se zovu radost i sreća. Srećna Nova godina!

Pogledaj na kalendar prolaze dani, a meni se čini da je isto ko lani. Nije isto godina je nova pa neka ti donese bezbroj bezbrižnih snova.

U ovim sitnim satima kad 2009 stoji pred vratima i sve zadnje minute broje sa Vama su misli moje. Puno sreće ljubavi i mira od sveg srca sretna nova svima!

Sve što je dobro, što se srećom zove nek te prati od godine nove. Sve što je loše i nemir stvara neka odnese godina stara. Sretna Nova godina!

Dok čitaš poruku ovu i čekaš godinu Novu, iz mog srca primi želju, dočekaj je u veselju. Nek ti je život pun sreće i snova, nek ti je srećna godina Nova.

Mnogo sreće i lijepih snova neka ti donese godina nova, a bol i tugu što vrijeme stvara nek odnese godina stara.

Dok cestitku citas ovu i godinu cekas novu, iz mog srca primi zelju docekaj je u veselju. Nek ti je zivot pun srece i snova i nek ti je Sretna Godina Nova.

U Novoj godini it želim da budeš moj/a!

Veju veju pahulje sneg po staklu sara dosla nova godina a odlazi stara!

Kad sat stane usred noći, ruku tim pružit neću moći jer pisat ću poruku ovu: da ti želim sretnu Novu.

Nova godina se blizi sa njim odbrojavam sate, a i dalje molim andjele da mi te vrate.

Zelim da kod tebe tuga nikada ne zaluta, da na vrata tvoga srca prava ljubav zalupa. Da ti se u NOVOJ GODINI - ostvare sve zelje i da ne zaboravis prave prijatelje.

Zelim ti iz dobrog najbolje, iz lepog najlepse, puno zdravlja, uspeha i ljubavi. Neka ti svaki dan pocne sa osmehom traje srecom i zavrsi lepim snom! SRECNA NOVA!

Zelim da sreca sa tobom koraca, da te prati ljubav od kamena jaca, da te ljudi vole i cene, da u zivotu ne znas za probleme i u Novoj 2009 resis sve dileme.

Svaka godina Nova dobra je fora, dobiješ brdo poklona tek da ne budeš dokona, a ja ću ti pokloniti sve ono što ti drugi ne mogu dati.


Puno radosti, osmeha i veselja i nek ti se ostvari svaka želja, da ti osmeh nikad ne napusti lice. To nisu sve želje tvoje drugarice. Koliko je želja na ovoj listi ne bi stalo, zato jednostavno sretna 2008. srce moje malo.

Na ekranu bele boje ne mogu stati sve želje moje ali mogu stati 24 slova NEKA TI JE SREĆNA GODINA NOVA!

Zaboravi svu tugu, muku i boli, u ovoj godini samo voli, i nedozvoli da ti želje neko kvari, u ovoj godini sve ih ostvari. Sretna Nova godina!

Šaljem ti stihove umotane snegom i dobrotom, šaljem ti najlepše želje u ovoj noći okupanoj lepotom, sretna ti Božićna noć, a radost i sreća sami će doć.

Moram ti ovo priznati, mada je glupo što je preko poruke, ali ja nemam hrabrosti da ti kažem u lice, znam da ti se ovo neće svideti, veruj nije ni meni lako, ali moraćeš da saznaš istinu kad tad a i bolje da to čuješ od mene nego od nekog drugog…PRAVI DEDA MRAZ NE POSTOJI!

Danas naiđoše dve dame i pitaju za tebe. Nisam im dala tvoj broj telefona nego tvoju adresu. Očekuj da ti uskoro navrate, rekoše da se zovu radost i sreća. Srećna Nova godina!

Pogledaj na kalendar prolaze dani, a meni se čini da je isto ko lani. Nije isto godina je nova pa neka ti donese bezbroj bezbrižnih snova.

U ovim sitnim satima kad 2008 stoji pred vratima i sve zadnje minute broje sa Vama su misli moje. Puno sreće ljubavi i mira od sveg srca sretna nova svima!

Sve što je dobro, što se srećom zove nek te prati od godine nove. Sve što je loše i nemir stvara neka odnese godina stara. Sretna Nova godina!

Dok čitaš poruku ovu i čekaš godinu Novu, iz mog srca primi želju, dočekaj je u veselju. Nek ti je život pun sreće i snova, nek ti je srećna godina Nova.

Sve tvoje nevolje, patnje, borbe i slabosti ostavi za sobom. Počni od ovog sekunda da misliš na bolje, život je kratak ne boj se nikoga, budi hrabar i voli, jer vredimo onoliko koliko znamo voleti. Od sveg srca ti želim sve najbolje u Novoj godini!

Neka ti život samo lepe stvari donese, duša večno ostane nežna i mlada, sve što poželiš neka bude tvoje, a suze da pustiš samo od sreće. Sretna ti Nova godina!

Svaka godina Nova dobra je fora, dobiješ brdo poklona tek da ne budeš dokona, a ja ću ti pokloniti sve ono što ćeš ti poželeti.

Jedna devojka zaljubljena suze noćas mora kriti. Jedna devojka sad je tužna a mogla je srećna biti!

Ljubav je život, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer čovek živi od ljubavi!

Nije teško zaljubiti se teško je to reći!

Pitaš me kako pesma može da boli kad čuješ zvuke tužne i setne, tako je kada se voli neko ko je slučajno sreten.

Ti misliš da sam srećna jer ti to moj pogled kaže a srce moje pati jer pogled nekad laže.

Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali teško mrzeti onoga koga si volela.

Voli dečka bilo koje boje, samo nemoj dečka drugarice svoje.

Kada imaš dečka, iskreno ga voli, nemoj da ga varaš, upamti to boli.

Vodi ljubav dok si mlada, kad ostariš nemaš kada.

Teško je umreti kad ništa ne boli, a još teže preboleti koga srce voli.

Moram biti pametna, kažem sama sebi, ali da sam pametna, volela te ne bih!

Jednom se voli, jednom se živi, jednom se diše i nikada više.

Ljubav je sila, ljubav je moć, gotovo dete za jednu noć!

Nova godina samo sto nije neka se pjeva neka se pije pozeli nesto lijepo za svoje najmilije!!!

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

Ako budes vidjela covjeka u crvenom kako te trpa u vrecu nemoj se uplasiti to samo Deda Mraz ispunjava moju Novogodisnju zelju!

Tvoja leva noga je Bozic, a desna Nova godina, e zato svraticu izmedju praznika!
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Novogodisnje cestitke
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bozicne cestitke 7
» Bozicne cestitke 8
» Bozicne cestitke 9
» Bozicne cestitke 10
» Rodjendanske cestitke 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Cestitke,pozdravi i sms poruke-
Skoči na: