Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Rodjendanske cestitke 2 I_vote_lcapRodjendanske cestitke 2 I_voting_barRodjendanske cestitke 2 I_vote_rcap 
danubius (2)
Rodjendanske cestitke 2 I_vote_lcapRodjendanske cestitke 2 I_voting_barRodjendanske cestitke 2 I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Rodjendanske cestitke 2 I_vote_lcapRodjendanske cestitke 2 I_voting_barRodjendanske cestitke 2 I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Rodjendanske cestitke 2 B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Rodjendanske cestitke 2

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Rodjendanske cestitke 2 Empty
PočaljiNaslov: Rodjendanske cestitke 2   Rodjendanske cestitke 2 EmptyČet Dec 10, 2009 9:24 pm

Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na danasnju dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti zelje kvari... SRECAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

Svake godine na ovaj dan tvoji roditelji proklinju rodu! SREĆ AN ROĐENDAN!

Otac lavabo i majka wc solja zele svom sinu vodokotlicu srecan rodjendan uz pjesmu pusti vodu da govna odu.

Neka ti osmeh na licu bude prepreka svakom zlu ljubav u srcu nek ti vecno gori da ti se ispune sve zelje i snovi,z eli ti neko ko te iskreno voli: SRECAN RODJENDAN!

Ako pojam srece nije iluzija, i ako covek ne moze biti srecan, onda zelim da ti svaki dan bude lep kao san, kao radost, kao ljubav... SRECAN RODjENDAN!

Neka ti zivot samo lepe stvari donese, dusa vecno ostane nezna i mlada,sve sto pozelis neka bude tvoje,a suze da pustis samo od srece

Neka ti se dani u ž ivotu što lepše i srećnije troše. Neka te pogodi sve š to je lepo, a promaš i sve što je loše. Neka ti život bude kao san!

U ovo isto vreme sledece godine, HAJDE DA SE SMEJEMO ZAJEDNO!

Zelim ti okeane zdravlja, mora srece i ljubavi, jezera uspeha, reke para, i nijednu kap tuge i bola.

Neka Vam ljubav bude staza po kojoj cete hodati ove godine, jer prava sreca hoda istom stazom!

Neka te nebo obasja kad se tama pojavi oko tebe i neka ti andjeli ne daju da places kada ti suze ispune oci jer ti zasluzujes da zivis u svetu ljubavi.

Zelim ti...slatke snove...i andjele da te vecno cuvaju...a samo cu ja u tvom zivotu biti,mali djavo koji ce da te gnjavi i davi,spavaj ako mozes od mene...

Želim ti 12 meseci bez briga 53 nedjelja sreće 365 dana bez bolesti 8760 sati provoda 525600 minuta lepih trenutaka i 31536000 sekundi ljubavi! Srećan rođendan!

Samo delić onoga sto ti želim biće dovoljan da budeš srećan celi život....Srećan rodjendan.

Zamisli sebi nesto najlepše, najsladje, dodaj tome beskrajnost, proširi sa večnošću, ukrasi zvezdama, tek tada ćes znati koliko ti toga želim za rodjendan!

Veceras je dušo, rodjendan tvoj, jos malo pesma naša će proć...vino i sveće, na stolu ruže dve, a znam da ipak nećeš doć. Ipak, srećan ti rodjendan!

Neka ti Bog podari ono što nemaš, a želiš, a zadržiš ono što imaš a voliš SREĆAN TI RODJENDAN!!!

Neka ti se dani u tvom životu što lepše i što srećnije troše, neka te pogodi sve što je lepo i neka te promaši sve sto je loše... SRETĆAN RODJENDAN.

Život nek ti bude ko najlepši san, iz srca ti želim srećan rodjendan.

Koliko se zemlja oko sunca kreće toliko ti želim uspeha i sreće... srećan rodjendan!

Da se zaljubiš ali srećno, da ti ljubav traje vječno, da zaboraviš sve ono što ti je stvaralo boli želi ti neko ko te iskreno voli. SREĆAN RODJENDAN

Dugo sam tražila poklon .... dovoljno skup i vredan za tebe ! Nisam ti našla ništa slično , zato ti poklanjam sebe lično .

Život nek ti bude kao najlepši san, Od srca ti želim srećan rodjendan .

Da bi tvoje ruke dotakle zvezde na nebu, da najlepši ostvari ti se san, da ti sunce uvek sja u tvom životu, to su moje želje za tvoj rodjendan!!!

Želim da živiš daleko od bola da ti život bude pun sreće i sjaja i da u ovom svetu pakla pronadjes kutak raja.

Sve što poželiš da ti se ostvari a ono što te muči brzo zaboravi, zdravlja i ljubavi što više a ostale probleme neka odnesu kiše, veliku pusu šaljem ti ja povodom tvog rodjendana!

Život nek ti bude kao najlepši san iz srca ti želim SREĆAN RODJENDAN!!!

Zaboravi svu muku, tugu i boli. Na današnji dan samo voli. Ne dozvoli nikom da ti želje kvari...
SREĆAN RODJENDAN i nek ti se ispune sve lepe stvari.

Svake godine na ovaj dan tvoji roditelji proklinju rodu! Srećan rodjendan!

Ako pojam sreće nije iluzija, i ako čovek ne može biti srećan, onda želim da ti svaki dan bude
lep kao san, kao radost, kao ljubav... SREĆAN RODJENDAN!

Da bi tvoje ruke dotakle zvijezde na nebu, da najljepsi ostvari ti se san, da ti sunce uvjek sja u tvom zivotu, to su moje zelje za tvoj rodjendan!

Da se zaljubis ali sretno, da ti ljubav traje vjecno, da zaboravis sve ono sto ti je stvaralo boli zeli ti netko ko te iskreno voli. SRETAN RODJENDAN.

Zelim ti 12 mjeseci bez bolesti, 52 tjedana srece, 365 dana bez briga, 8760 sati ljubavi, 525600 minuta lijepih trenutaka i 31536000 sekundi sexa!

Koliko se zemlja oko sunca krece toliko ti zelim uspjeha i srece... Sretan rodjendan!

Neka ti se dani u životu što lepše i sretnije troše. Neka te pogodi sve što je ljepo, a promaši sve što je loše. Neka ti život bude kao san, želim ti sretan rođendan!

Neka ti bog podari sve ono što nemaš, a zadržiš ono što imaš a voliš... SRETAN RODJENDAN!

Zamisli sebi nešto najljepše, najslađe... Dodaj tomu beskrajnost, proširi sa viječnošču, ukrasi zvijezdama, tek tada ćeš znatki koliko ti toga želim za rođendan.

Neki su rodjeni sportasi, neki su rodjeni glumci, neki su rodjeni glazbenici, a neki poput tebe rodjeni su... jako, jako davno!

Zaboravi svu muku, tugu i boli, na danasnji dan samo voli. Ne dopusti nikome da ti zelje kvari. Sretan ti rodjendan i nek ti se ispune sve lijepe stvari.

Polete li andeli poput ptica, dotaknu li predivan osmijeh tvog lica nek ti ponesu poruku na krilima bijelim da ti sretan rodendan zelim.

Ova poruka kroz telefonsku zicu juri jer joj se danas opasno zuri! Da prenese tebi sve najljepse zelje i ove moje rijeci koje ti sretan rodendan zele.

U tiho jutro kad cvrkut ptica prekine ti san, a otkucaji sata oznace tvoj dan, od srca ti zelim najsretniji i najljepsi rodjendan!

Na danasnji dan rodena je jedna preljepa bebica kojom je Zemlja dobila neprocijenjiv dar... Toj osobi zelim sve najbolje i sretan rodendan!

Sve sto zivot cini ljepim, a tebe srecnim, neka ti donese ovaj dan! Sretan rodendan!

Sve što ti srce želi, to ti želim ja. Sve što ti duša treba, nek ti nebo da! SRETAN ROĐENDAN!
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Rodjendanske cestitke 2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bozicne cestitke 7
» Bozicne cestitke 8
» Bozicne cestitke 9
» Bozicne cestitke 10
» Bozicne cestitke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Cestitke,pozdravi i sms poruke-
Skoči na: