Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Bozicne cestitke 5 I_vote_lcapBozicne cestitke 5 I_voting_barBozicne cestitke 5 I_vote_rcap 
danubius (2)
Bozicne cestitke 5 I_vote_lcapBozicne cestitke 5 I_voting_barBozicne cestitke 5 I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Bozicne cestitke 5 I_vote_lcapBozicne cestitke 5 I_voting_barBozicne cestitke 5 I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Bozicne cestitke 5 B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Bozicne cestitke 5

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Bozicne cestitke 5 Empty
PočaljiNaslov: Bozicne cestitke 5   Bozicne cestitke 5 EmptyČet Dec 10, 2009 9:14 pm

Sretna ti bozicna noc
Saljem ti stihove umotane snijegom i dobrotom, saljem ti najljepse zelje u ovoj noci okupanoj ljepotom. Sretna ti bozicna noc, a radost i sreca sami ce doci!
Badnje veče!
Koliko iglica ima bor, koliko prozora ima dvor, koliko zvijezda nebom šeće toliko ljubavi i sreće nek cijeloj obitelji donese Badnje veče!
Sretan Božić!
Neka ti božićni zvukovi zvona donesu radost koja će nam uvijek davati nadu jer Božić je nada u radosti, svjetlosti, ljubavi i miru... Sretan Božić!
Kad Božić
Kad Božić pokuca na vrata i spoje se kazaljke sata, nek' ispune ti se sve želje, tugu nek' otjera veselje... SRETAN BOŽIĆ!
Neka ti od Božićnog dana
Neka ti od Božićnog dana sve krene na bolje, da imaš za sve snage i volje, da ljubav ti bude kao najljepši san, želim ti sve najbolje za Božićni dan!
sretan Božić
Znaj da ti srcem cijelim sretan Božić želim! Neka te Bog blagoslovi da ti se ispune svi snovi, i uz vjeru neka te sreća prati, da ti se dobro boljim vrati!
Nek ti
Nek ti miris božićnog drvca unese radost u ove dane, ja ti želim od sveg srca čestit Božić i Božićne blagdane
SRETAN BOŽIĆ želim ti ja
Sreća, ljubav, zdravlje i veselje - to su za tebe moje božićne želje! Toplina u srcu neka ti uvijek sja, SRETAN BOŽIĆ želim ti ja!
Želje
Neka se pred tobom otvori put, neka vjetar bude iza tvojih leđa, neka te prati samo ljubav i sreća, i neka Isus bude tvoja zaštita najveća! ***SRETAN BOŽIĆ!***
neka...
Nek danasnji dan ti bude radost,neka ti Bozic vrata zlati,neka te svaka sreca prati.Andjeo srece neka tebe vodi,Mir Boziji,Hristos se rodi!
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Bozicne cestitke 5
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bozicne cestitke 4
» Bozicne cestitke 6
» Bozicne cestitke 7
» Bozicne cestitke 8
» Bozicne cestitke 9

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Cestitke,pozdravi i sms poruke-
Skoči na: