Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Sat i datum
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Administrator (173)
Bozicne cestitke 6 I_vote_lcapBozicne cestitke 6 I_voting_barBozicne cestitke 6 I_vote_rcap 
danubius (2)
Bozicne cestitke 6 I_vote_lcapBozicne cestitke 6 I_voting_barBozicne cestitke 6 I_vote_rcap 
NapoleonBre (1)
Bozicne cestitke 6 I_vote_lcapBozicne cestitke 6 I_voting_barBozicne cestitke 6 I_vote_rcap 
Adriatic Public cs 1.6
Bozicne cestitke 6 B_400x60
Vic dana
DOWNLOAD
Download: Counter Strike Srpska Cast forum Xtreme
Prijatelj foruma
free forum


 

 Bozicne cestitke 6

Ići dole 
AutorPoruka
Administrator
Vip
Vip
Administrator


Broj komentara : 173
Join date : 30.11.2009
Godine : 28
Mjesto : Zvornik

Bozicne cestitke 6 Empty
PočaljiNaslov: Bozicne cestitke 6   Bozicne cestitke 6 EmptyČet Dec 10, 2009 9:17 pm

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

Danas oprosti duznima,daj poljubac bliznjima,pomozi tuznima….u ponoc pogledaj nebo videces zvezdu sto hodi i reci tiho HRISTOS SE RODI

Dobro jutro s milim Bogom, Andjeo je jutros s tobom. BOzicno ti jutro sretno sve neka je bericetno. Bozja ruka nek vas vodi, SRECAN BOZIC I HRISTOS SE RODI

Nek HRISTOVO sveto drvo podari Vas srecom prvo i nek tamjan zamirise,nek veseljem kuca dise,nek vam srecom dom zablista za rodjendan BOGA HRISTA.HRISTOS SE RODI

Ko se krstom krsti i slavu svoju slavi badnjak pred kucom ne sme da izostavi.Zivot nek vam bude kao najlepsi san od srca vam zelim srecan badnji dan.

Neka ti badnjeg dana sve krene na bolje, da imaš za sve snage i volje, da ljubav ti bude ko najlepši san. Želim ti sve najlepše za BADNJI DAN.

Kad badnjake unesete , nek Vas svaka sreća sretne, sretala Vas milost Boga i u kući svakog tvoga, želje sreću i Vaš san doneo Vam badnji dan.

Sveto drvo badnjeg jutra što Vam danas kuću krsti nek donese svaku sreću i od svake muke spasi. Zato kako Bog dragi reče sretno Vam bilo badnje veče

Anđeli će čuvati noćas tvoj mir, Hristos će preuzeti sve tvoje boli, sv Vasilije da te čuva a moje srce da te voli.

Da ostvariš svaki san pomogo ti badnji dan. Da u kući novac teče, pomoglo ti badnje veče. Nek se sreća s zdravljem srodi MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI

Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRETAN BOZIC!

Kuc-kuc.. ima li koga?? dal otvori smrzut cu se vani!! zasto me tako zbunjeno gledas?? pa ja sam samo mali anđeo koji je i tebi dosao reci sretan bozic…

Saljem ti stihove umotane snegom i dobrotom,saljem ti najlepse zelje u ovoj noci okupanoj lepotom,sretna ti bozicna noc,a radost i sreca sami ce doc!

Dobri dome Bozic stize, dragom Bogu da smo blize, da te greje vatra sveta, da ti sreca kucom cveta, da krst casni kolo vodi, i neka se Hristos rodi!

Život je lijep kad se živjeti zna,zato uzmi sve što ti život da…Sreća je lijepa i živi zbog nje,ne traži previše i imet ćeš sve…Od srca sretan Božić i sretna Nova godina!!!!!!!!!

Zvjezdano nebo noćas blista - i svi slavimo Isusa Krista. - na nebu sjajni mjesec se zlati - Boziji blagoslov neka vas prati - - S*R*E*T*A*N* B*O*Ž*I*C ! “

Evo pada tiha noć samo javi kad češ doć i oprostit čemo sve jedno drugome,sve što želim to si ti a badnja večer prolazi samo zovi dolazim…..

Tiha je noć svi se raduju sad i snjeg kao nekad je prikrio grad a ja samo želim ruke tvoje dame grle kao da je zadnji put,tužna je noć i ostaje san suze sjećanja padaju na moj dlan da ti kažu one riječi dvje sretan Božić ljubavi volim teeeee….

Nek vam srebrne zrake Bozicnog jutra pod borom osvjetle poklon ispleten od zdravlja, srece, mira i ljubavi… SRETAN BOZIC!

Nek današnji blagi dan vama bude radostan, nek vam Božić vrata zlati, nek Vas sreća prati, andjeo sreće neka Vas vodi - MIR BOŽIJI HRISTOS SE RODI.
Nazad na vrh Ići dole
https://xtreme.123.st
 
Bozicne cestitke 6
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Bozicne cestitke 7
» Bozicne cestitke 8
» Bozicne cestitke 9
» Bozicne cestitke 10
» Bozicne cestitke

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Registrujte se i uzivajte na forum Xtreme :: Forum Xtreme :: Cestitke,pozdravi i sms poruke-
Skoči na: